Witaj w klinice Gynmeda – Twoim centrum ginekologii


Kontakt z nami:
Monika Larysz

+420 705 684 233
email: info@gynmeda.com

Czat na WhatsApp lub połączenie Call with WhatsApp

Telefon czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 13.00-16.00.

Języki: czeski, polski


Contact us:
Karolina Skaroupkova

+420 734 421 680
email: info@gynmeda.com

WhatsApp chat or call Call with WhatsApp

Call us from Monday till Friday
8:00 AM TO 15:00

Languages: Czech, English, Spanish, Portuguese, Italian, French


Nasza filozofia

JESTEŚMY SPECJALISTAMI

Już od 20 lat intensywnie poświęcamy się chirurgii ginekologicznej, w szczególności endoskopowej. Rocznie przeprowadzamy setki operacji endoskopowych – histeroskopii i laparoskopii. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt niezbędny do wykonywania takich zabiegów i wykorzystujemy najnowsze techniki operacyjne.

NIE JESTEŚMY WIELKĄ KORPORACJĄ

Nie jesteśmy wielkim bezosobowym szpitalem, w którego korytarzach można się zgubić. Nasza klinika została stworzona specjalnie na potrzeby jednodniowych zabiegów ginekologicznych. W naszej placówce pacjentki spędzają możliwie najkrótszy czas. Nie ma też sytuacji, aby pacjentka była badana przez kilku różnych lekarzy. Skupiamy się na maksymalnej opiece indywidualnej. We wszystkich naszych placówkach wyznajemy zasadę „kliniki rodzinnej“.

CAŁKOWICIE INDYWIDUALNA OPIEKA

Każda pacjentka i jej diagnoza jest dla nas wyjątkowa. Do niej dopasowany jest całkowicie indywidualny plan leczenia i przebieg operacji. Całe leczenie zawsze prowadzi jeden lekarz.

PROFESJONALIZM I NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Profesjonalizm jest dla nas najważniejszy. Swoją pracę wykonujemy fachowo, skutecznie, odpowiedzialnie i konsekwentnie. Wykorzystujemy najnowsze trendy technologiczne i najdelikatniejsze metody leczenia, gwarantujące maksymalny sukces, minimalne ryzyko powikłań i szybki powrót do normalnego życia.

EDUKACJA

Doskonalimy swoją wiedzę, abyśmy mogli w pełni wykorzystywać najnowsze osiągnięcia światowej medycyny.