Witaj w klinice Gynmeda – Twoim centrum ginekologii

Monika Larysz

Języki: czeski, polski

+420 705 684 232
koordynator@gynmeda.com

WhatsApp

Kontakt z koordynatorką od poniedziałku do piątku w godzinach
7:00 - 15:30

Karolina Skaroupkova

Languages: Czech, English, Spanish, Portuguese, Italian, French

+420 734 421 680
info@gynmeda.com

WhatsApp

Call us from Monday till Friday
8:00 AM TO 15:00

Nasza filozofia

JESTEŚMY SPECJALISTAMI

Chirurgią ginekologiczną, w szczególności endoskopią ginekologiczną, zajmujemy się intensywnie od 20 lat. Rocznie przeprowadzamy setki zabiegów endoskopowych – histeroskopii i laparoskopii. Każdy zabieg wykonujemy profesjonalnie, skutecznie, z pełną odpowiedzialnością i z zachowaniem integralności. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt i stosujemy możliwie jak najmniej inwazyjne procedury, aby zapewnić jak najlepszą skuteczność leczenia i jednocześnie jak najszybszy powrót do codziennego funkcjonowania.

NIE JESTEŚMY WIELKIM SZPITALEM

Nie jesteśmy wielkim bezosobowym szpitalem, w którego korytarzach łatwo można się zgubić. Nasza klinika została stworzona specjalnie na potrzeby jednodniowych zabiegów ginekologicznych. W naszej placówce pacjentki spędzają możliwie jak najmniej czasu. Nie ma też sytuacji, aby pacjentka była badana przez kilku różnych lekarzy. Chcemy zapewniać opiekę dostosowaną do indywidualnych potrzeb i staramy się utrzymać rodzinną atmosferę.

STOSUJEMY NAJNOWOCZEŚNIEJSZE NARZĘDZIA ENDOSKOPOWE

Stosujemy najnowocześniejszy sprzęt ginekologiczny renomowanych producentów z Niemiec i USA (Olympus, Storz Medical, Invidia itp.).

INDYWIDUALNA OPIEKA

Każda pacjentka i jej potrzeby są dla nas wyjątkowe. Dla każdej pacjentki tworzymy indywidualny plan leczenia i zabiegów.

KSZTAŁCENIE ZAWODOWE

Doskonalimy swoją wiedzę, biorąc udział w różnych seminariach, konferencjach i warsztatach, abyśmy mogli w pełni wykorzystywać najnowsze osiągnięcia światowej medycyny. Posiadamy certyfikaty w dziedzinie kolposkopii.